ADLİ VİDEO ANALİZ
İleri Düzey Video Analİz Çözümleri

Şirket, adli tıp, araştırmalar, kamu güvenliği ve istihbaratla ilgili tüm görüntü ve video işleme ihtiyaçları için küresel lider çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Kullanılan metodolojilerin şeffaflığına vurgu yapan Ven 4 Adli Video Analiz çözümleri, müşterileri bilimsel yöntemin üç ana ilkesi ile güçlendirir: Teknoloji, Bilşimsellik ve  İleri Düzey Çözümler.

Adli Video Analiz

Ven 4 Adli Video Analiz özellikle araştırmacı, adli, askeri ve güvenlik uygulamaları için hizmet vermektedir. Birincil amacı, görüntüleri ve videoları basit, hızlı ve kesin bir şekilde işlemek ve geri yüklemek, netleştirmek ve analiz etmek için eksiksiz bir çözüm sunmaktır.

Ven 4 Adli Video Analiz, adli laboratuarlara, kolluk kuvvetlerine, askeri ve güvenlik kuruluşlara görüntü işleme ve geliştirme teknolojileri vermektedir . Adli alanlarda çalışan belediyeler, mahkeme uzmanları ve özel şirketler de bu İleri Düzey Çözümler sunmaktayız.

Orijinal kanıt bütünlüğünün korunması, Ven 4 Adli Video Analiz ‘ın prensibinin kilit bir unsurdur.Mahkemeler, hakimler, savcılar ve savunma avukatları Görsel delillerin zayıflığını hissedebilir ve yapılan herhangi bir manipülasyon varsa bunu Profesyonel Çözümlemek isteyebilirler.  Görsel deliller, bir davadaki kilit delil ise, Adli olarak Kanıtlaması şarttır.

Adli Analiz

Video Analiz

  • Pixel İyileştirme
  • Görüntü Büyütme
  • Video Kare Hızı
  • Video Matematiksel Analiz
  • Video Fiziksel Analiz

Ven 4 Adli Video Analiz, hızı, etkinliği ve bilimsel titizliği garanti eder.